Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Флуд

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый Сегодня, 14:43
Аватар для Dantez
Dantez Dantez вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 26.03.2020
Сообщений: 186
По умолчанию Як проходить коронарографію?

Добрий день! Порадьте, будь ласка, як проходить коронарографія: чи робиться вона під наркозом, і як довго триває процедура? Мій кардіолог радить зробити це для точнішої діагностики, але я трохи хвилююся. Якщо у когось був подібний досвід, будь ласка, поділіться, наскільки процедура впливає на подальше лікування.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый Сегодня, 14:46
Аватар для Ingalec
Ingalec Ingalec вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 17.02.2020
Сообщений: 345
По умолчанию

Доброго дня! Коронарографія триває близько години, і робиться під місцевим наркозом, тому нічого не відчуваєш. Мені довелося залишитися на день у лікарні після процедури для контролю, але загалом все пройшло спокійно.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый Сегодня, 14:46
Opell Opell вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 24.03.2020
Сообщений: 119
По умолчанию

Мене швидко відпустили додому після коронарографії, тільки кілька годин полежав у палаті. Щодо наркозу — він місцевий, тому відчуваєш лише легкий тиск. Процедура важлива для точного діагнозу, не варто хвилюватися.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый Сегодня, 14:46
Аватар для Seerrr
Seerrr Seerrr вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 24.03.2020
Сообщений: 126
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Opell Посмотреть сообщение
Мене швидко відпустили додому після коронарографії, тільки кілька годин полежав у палаті. Щодо наркозу — він місцевий, тому відчуваєш лише легкий тиск. Процедура важлива для точного діагнозу, не варто хвилюватися.
Форумчани, привіт, можу поділитись своїм досвідом стосовно вашого питання. Коли лікар сказав, що мені треба робити коронарографію, я одразу поліз в інтернет шукати інформацію.
Більшість сайтів заплутують ще більше, але на Добробут https://dobrobut.com/ua/services/c-koronarografia-2 знайшов усе, що треба. Стаття про коронарографію детальна, але написана простими словами.
Дізнався, як готуватися, скільки триває процедура і які можуть бути ризики. Після цього без проблем записався на прийом через їхній сайт. Дуже задоволений тим, як все організовано!
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100