Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый 23.06.2024, 23:40
Аватар для Ferisov88
Ferisov88 Ferisov88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.05.2018
Сообщений: 785
По умолчанию Порадьте хмарний хостинг

Потребую поради щодо вибору хмарного хостингу для невеликого бізнесу. Мені потрібен стабільний, надійний і з адекватною техпідтримкою сервіс. Підкажіть, на що варто звернути увагу при виборі хостингу? Які провайдери ви б рекомендували?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 23.06.2024, 23:41
Аватар для Музыкант Серега
Музыкант Серега Музыкант Серега вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 05.09.2018
Сообщений: 460
Отправить сообщение для Музыкант Серега с помощью ICQ
По умолчанию

Я також нещодавно шукав хмарний хостинг для свого блогу. З власного досвіду можу сказати, що варто звернути увагу на відмовостійкість сервісу та наявність техпідтримки 24/7. Також добре, якщо провайдер пропонує просте масштабування ресурсів, щоб можна було швидко збільшити потужності за потреби. Важливо, щоб хостинг був захищений від крадіжок та пошкоджень даних.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 23.06.2024, 23:41
Аватар для Ferisov88
Ferisov88 Ferisov88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 29.05.2018
Сообщений: 785
По умолчанию

Ще думаю, що не менш важливо звернути увагу на відгуки інших користувачів та репутацію провайдера. Можливо, ще хтось може порадити конкретні сервіси? Також цікаво дізнатися про ціни та умови оплати. Чи є серед форумчан ті, хто вже користується хмарним хостингом більше року і може поділитися досвідом?
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 23.06.2024, 23:42
Аватар для Harik88
Harik88 Harik88 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 30.05.2018
Сообщений: 895
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ferisov88 Посмотреть сообщение
Ще думаю, що не менш важливо звернути увагу на відгуки інших користувачів та репутацію провайдера. Можливо, ще хтось може порадити конкретні сервіси? Також цікаво дізнатися про ціни та умови оплати. Чи є серед форумчан ті, хто вже користується хмарним хостингом більше року і може поділитися досвідом?
Якщо шукаєш надійний хмарний хостинг https://kub.ua/cloud-ua/ раджу звернути увагу на Kub. У них є різні тарифи – від найдоступніших до найбільш потужних. Всі їхні послуги побудовані на базі власного обладнання, яке розташоване у власному дата-центрі.

Вони пропонують просте масштабування, відмовостійкість, резервування обладнання і автоматичний перехід на резервні потужності. Техпідтримка у них працює цілодобово, без вихідних і свят, що дуже зручно. Подивись на сторінку компанії, думаю, тобі сподобається. Це відмінне рішення для бізнесу, яке допоможе скоротити витрати на обладнання та його обслуговування.

Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100