Помощь
Добавить в избранное
Музыка Dj Mixes Альбомы Видеоклипы Топ Радио Радиостанции Видео приколы Flash-игры
Музыка пользователей Моя музыка Личный кабинет Моя страница Поиск Пользователи Форум Форум

   Сообщения за день
Вернуться   Bisound.com - Музыкальный портал > РАЗНОЕ > Флуд

Ответ
 
Опции темы
  #1  
Старый Вчера, 22:03
bodia44 bodia44 вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 28.03.2021
Сообщений: 141
По умолчанию Коли і для чого потрібно робити комп'ютерну томографію поперекового відділу хребта?

Привіт усім! Мені нещодавно лікар порадив зробити КТ поперекового відділу хребта, але я не зовсім розумію, чому це потрібно і які показання до цього дослідження. Чи можете поділитися своїм досвідом чи знаннями на цю тему?
Ответить с цитированием
  #2  
Старый Вчера, 22:29
vovchikk vovchikk вне форума
Собеседник
 
Регистрация: 16.10.2021
Сообщений: 152
По умолчанию

Я нещодавно проходив кт поперекового відділу хребта Київ в медичному центрі HBMedical. Це безболісна процедура, яка допомогла моєму лікареві точно оцінити стан мого хребта і виявити причини болю. КТ дозволяє отримати детальні зображення внутрішніх органів та структур, що дуже корисно при діагностиці різних хвороб, травм, а також у випадках підозри на онкологію. Не забудьте проконсультуватися з лікарем перед проходженням, адже є деякі протипоказання, як-от вагітність або наявність металевих конструкцій.
Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход


Музыка Dj mixes Альбомы Видеоклипы Каталог файлов Радио Видео приколы Flash-игры
Все права защищены © 2007-2024 Bisound.com Rambler's Top100